Agnieszka Krzyżanowska, kosmetolog

 

Założycielka Kliniki Urody Ayu. Od niepamiętnych lat zainteresowana kosmetologią. Magister kosmetologii i zarządzania. Ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. W Klinice Urody Ayu – specjalista w zakresie kosmetologii. Ukończyła liczne szkolenia i kursy podnoszące zawodowe kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy, oraz celowanych terapiach z zakresu medycyny estetycznej, takich jak: rollery, peelingi chemiczne.

 

Beata Próba, manikiurzystka, podolog

Ekspert w dziedzinie manicure-pedicure. Z pasją wykonuje swój zawód. Tropicielka nowości kosmetycznych. Uczestniczka licznych szkoleń. Zawsze wie co w trawie piszczy. 

 

Marta Kacprzak, medycyna estetyczna, manikiurzystka

Marta Kacprzak, studentka ostatniego roku studiów na kierunki kosmetologia o specjalności odnowa biologiczna w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej. Stylistka przedłużania rzęs. Ponadto w Klinice Urody AYU zajmuje się także manicure, pedicure oraz depilacją twarzy i ciała. Z wielką pasją, uśmiechem na twarzy, zaangażowaniem i starannością podchodzi do zawodu, stale rozwijając swoją wiedzę i doświadczenie na kursach i szkoleniach. Największą radość sprawia jej zadowolenie klienta, dlatego do każdego z nich podchodzi indywidualnie, a jej myśl przewodnia to "pomóc, a nie szkodzić".

 

Izabela Wąsowska, kosmetyczka

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, ciągle podnosząca swoje kwalifikacje i sięgająca po wiedzę z wszelkich dostępnych źródeł. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy. Dbanie o wygląd i samopoczucie zgłaszających się do niej klientek to jej pasja dająca ogrom satysfakcji. Prywatnie miłośniczka koni i muzyki. 

 

Joanna Wesołowska, fryzjerka 

 

Jestem fryzjerem damsko-męskim z 20-letnim stażem. Potrafię słuchać i staram się spełniać oczekiwania swoich klientów. Zawód fryzjera to nie tylko moja praca ale też pasją, którą stale rozwijam.

 

Monika Kobla, fryzjerka

 

 

Jestem fryzjerem i kolorystą z 20-letnim doświadczeniem pracy w pracowniach fryzjerskich. Nie są mi straszne najodważniejsze koloryzacje.  Jeżeli szukasz klasycznej fryzury, czy ekstrawagancji rodem z wybiegu ZAPRASZAM :) Do każdego klienta podchodzę indywidualnie - zawsze mam plan i wizję.